Sevda Türküsev, TikTok’ta Dekoltesini Açıp Para Kazanan “Laz Kızı” Lakaplı Kadına Ateş Püskürdü!

Geçtiğimiz hafta TikTok canlı yayınında göğüs dekoltesi vererek insanlardan bağış toplayan@lazkizi3405” adlı kadının yayını ve atılan hediyeler gündeme bomba gibi düşmüştü. Geçen haftadan bu yana kullanıcıya tepkiler çığ gibi büyüdü desek yeridir. Şimdi de ünlü iletişimci Sevda Türküsev, katıldığı 2. Sayfa programında kullanıcıya ateş püskürerek tepki gösterenler kervanına katıldı. 

İşte detaylar ?

Geçtiğimiz hafta TikTok’ta canlı yayın açarak izleyenlerden hediye alan “@lazkizi3405” isimli kadının yayını sosyal medyada olay olmuştu hatırlarsanız.

Göğüs dekoltesi vererek kullanıcılardan bağış toplayan “@lazkizi3405” adlı kullanıcı bu halleriyle sosyal medyanın diline düşerek fena halde tepki çekmişti.

Bu yayınlarının üzerine durmak bilmeyen kullanıcı, yanına eşini de alarak tüm tepkilere rağmen canlı yayınlarına hız kesmeden devam ediyor.

Bu hareketleriyle önce sosyal medyanın diline düşen kadın şimdi de ünlü iletişimci Sevda Türküsev’in radarına takıldı.

Böyle konularda lafını esirgemeyen Sevda Türküsev, bugün katıldığı 2. Sayfa programında canlı yayınlarıyla olay yaratan kadına adeta ateş püskürdü.

Sevda Türküsev, o kullanıcıyı şu sözlerle yerden yere vurdu:

‘Bu kadına ahlaksız diyemiyorsak o zaman ahlaklı insanlara ne diyeceğiz? Siz buradaki gördüğünüz kadının bir tane mi olduğunu zannediyorsunuz? Ben hep ne dedim bu bunu yapıyor akabinde bak iş buraya kadar geliyor. Dilan’la Engin yatak odasında o yapıyor olay kulaktan kulağa gibi hoy buraya. Kardeşim sosyal medya açık hava pavyonuna dönmüştü şu an açık hava genelevine döndü. Çok özür diliyorum ama genelevlerin bile bir etiği var. Bayram bilirler, ramazan bilirler, seyran bilirler kutsal gün bilirler’

Sevda Türküsev’in “Sosyal medya açık hava pavyonuna dönmüştü şu an açık hava genelevine döndü” sözleri ortalığı baya bir karıştırdı.

Sevda Türküsev’in bu tepkilerine sosyal medya kullanıcılarından da yorumlar gecikmedi tabii ki ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir